Купити люстру у Дніпропетровську

02 09
2012


Перейти до основного асортименту люстр >>> a>

Здавалося б, немає нічого простішого за покупку люстри. Ввів в Інтернеті запит на кшталт «люстри в Дніпропетровську» або ж «купити люстри в Дніпропетровську» і придбав першу вподобану. Однак, самостійний вірний вибір після введення запитів виду «люстри Дніпропетровськ» або «люстра Дніпропетровськ» можуть порівняно небагато, адже насправді купівля даного освітлювального приладу – процес, що залежить від багатьох факторів. Приймаючи рішення щодо вибору люстри на кухню, варто звернути увагу на комбіновані рішення у освітленні. Крім люстри, яка буде основною, необхідно врахувати різні варіанти додаткового освітлення. Зазвичай, на кухні подібні додаткові варіанти освітлення повинні використовуватися над кухонним столом, а також над шафками та плитою. Саме необхідність додаткового освітлення і зумовлює певну складність вибору люстри на кухню.

Люстри діляться на два типи. Перший – вироби класичної конструкції Такі логічно використовуватиме на кухні з досить високими стелями. Варто пам'ятати, що подібні люстри зорово сильно знижують стелю і дещо розбивають простір у випадку з довгою та великоваговою люстрою. Крім того, така люстра займає більшу частину простору. Люстри другого типу – стельові – є дуже зручними. Розташовуються близько від стелі, візуально її не обтяжують, не знижують і поширюють світловий потік на всю кухню. Перед вибором люстри на кухню, особливо перед вибором галогенової люстри на кухню, необхідно провести розрахунок площі та висоти приміщення, кількості рівнів освітлення, місць найбільшого освітлення, потужності світлового потоку. Якщо вищевказані параметри враховані, але питання про вибір люстри ще не знято, логічно буде вибрати той виріб, який ідеально підійде під інтер'єр.

Використовуючи в інтер'єрі люстру з кольоровим або скляним плафоном, слід пам'ятати, що кольорове освітлення, отримане від такого освітлювального приладу, впливає як на зорове сприйняття, так і на зір. Не варто також застосовувати на кухні люстри, що дають тіні та відблиски. Використовуючи зручні у використанні пластикові плафони, пам'ятайте, що лампи повинні бути не надто потужними, щоб плафон не розплавився. Варто запам'ятати, що люстра, перш за все, – функціональний освітлювальний прилад, а потім вже прикраса кухні або кімнати. Перейти до основного асортименту люстр >&gt ;>