Nexans

99 товар

Nexans

Популярні товари Nexans


Про &бренд Nexans

Норвезька компанія Nexans є одним із найбільших у світі виробників нагрівального кабелю, який широко застосовується як у побутовій, так і в промисловій сфері. Вже у багатьох країнах світу високо оцінили якість продукції, що виготовляється. Такого світового визнання вдалося досягти за рахунок використання унікальних технологій з виготовлення кабелів, що гріють, а також завдяки тому, що при виробництві використовуються тільки найвищі якості матеріалів.

Компанія Nexans розпочала свою історію ще 1926 року, того ж року вона виготовила свій перший нагрівальний кабель. З цього моменту теплі підлоги цього бренду з кожним роком тільки нарощували свою популярність, т.к. по праву вважаються одними з найкращих на ринку опалювальних систем та обладнання.

Крім того, тепла підлога Nexans є неймовірно простою і зручною при монтажі. З цим впорається будь-яка людина, навіть без застосування якихось спеціальних навичок та знань. Дана система має тривалий термін експлуатації, а гарантія від виробника дається на 20 років. Застосовувати систему теплої підлоги Nexans можна абсолютно у будь-якому приміщенні. Це може бути ванна кімната, вітальня, кухня або коридор, а також офіс. Асортимент продукції компанії також включає тонкі нагрівальні мати.