Ensto

1 товар

Ensto

Про &бренд Ensto

"Як сімейне підприємство ми зацікавлені у тому, щоб наше підприємство переходило з покоління до покоління, проте нашим найбільш цінним капіталомє довіра, і ми щодня дорожимо їм." Енсіо Мієттінен

У 1958 році Енсіо Мієттінен, заснував у місті Порвоо (Фінляндія), компанію, виробляє електронні компоненти. Енсіо володів невичерпною тягою до знань і прагненням виконувати роботу краще та швидше за інших. Він виїхав за кордон, щоб вивчити зарубіжні новаторські ідеї і цим передбачити вимоги клієнтів. Сконцентрувавши свої зусилля на розвитку та розробці продукції, він міг безперервно пропонувати нові види виробів, які не випускала жодна інша компанія.

На початку нового століття сімейний бізнес було передано наступному поколінню сім'ї Мієттінен. У 2001 році виробничі активи Енсіо Мієттінен були переведені в новостворену промислову групу EM Group, якій на сьогоднішній день належать кілька промислових підприємств та об'єкти нерухомості.

Сьогодні Ensto - це сімейне підприємство та міжнародна компанія, що спеціалізується на екологічно чистих технологіях у галузі розробки, виробництва та продажу електротехнічних систем та компонентів для розподілу та застосування електроенергії. Ensto слідує концепції сталого розвитку і прагне до довгострокового раціонального використання природних ресурсів. Мета Компанії – стати провідною компанією в області енергоефективних технологій виробництва та розподілу електроенергії. Продукція Ensto, що виготовляється в семи країнах, є екологічно безпечною, енергоефективною і залишає мінімальний "вуглецевий слід".

Компанія має 2 ключові бізнес-підрозділи - Ensto Utility Networks (Комплектуючі для ліній електропередач), Ensto Smart Buildings (Електрифікація, опалення та освітлення житлових, комерційних та промислових будівель); представництва у 20 країнах світу, персонал 1600 чоловік і річний оборот – 270 млн. євро.