Батареї електромобілів знайдуть друге життя. Стадіонну

25 06
2019


Вживані батареї електромобілів Nissan Leaf, які компанія Eaton (Нью-Йорк) вже з успіхом застосовує для живлення будівель, роботами цього промислового конгломерату знайдуть тепер нове застосування — цього разу на стадіонах. За повідомленням у ЗМІ старшого віце-президента компанії Крейга Макдоннелла, шість великих спорткомплексів Європи вже відгукнулися на цю ініціативу і вступили в переговори з Eaton.

Технологія, запропонована  Eaton, дає використаним батарейним осередкам нове життя: вони пакуються в нові блоки і під ім'ям xStorag застосовуються для постачання струмом будівель різного призначення — промислових, господарських, житлових. У числі їх тепер - і арена Йохана Кройфа (Голландія), де тренується футбольний клуб "Ajax", а на черзі - стадіон "Bislett athletics stadium". харчуватися енергією сонця.

Успіхи Eaton викликали у світі великий інтерес і вже мають своїх послідовників. І недарма: відомо, що проблема утилізації використаних електромобільних батарей вже зараз гостра, а з подальшим переходом людства на електротранспорт стане надактуальною.