Компактна пилка DREMEL DSM20 від Bosch

16 07
2012


Однією з найголовніших характеристик, які відрізняють цю пилку від усіх інших, є легкість, маневреність, простота управління та багатофункціональність. Вона дозволяє працювати максимально швидко та ефективно за рахунок того, що покращує лінію видимості різання, а використання абразивної технології при виготовленні робить різання максимально чистим. DREMEL DSM20 є воістину багатофункціональною. За її допомогою ви зможете пиляти всі DIY матеріали. Наявність різноманітних приставок перетворить різання на багатогранне та цікаве заняття.

Керувати цією пилкою дуже легко і просто. Особливо приємно, що процес різання можна проводити однією рукою. Потужність мотора становить 710 Ватт, а глибина різання -; 20мм. Різноманітне оснащення дозволить працювати практично з будь-яким матеріалом. Передбачені такі насадки, як диск по металу, диск по бетону, а також для плитки та різання врівень.

Ніякий пил тепер не заважатиме Вам під час різання завдяки спеціально передбаченому отвору для видалення пилу. Зміна насадки відбувається легко і просто, а їхня різноманітність зроблять цю пилку незамінним помічником при найрізноманітніших роботах. Наявність блокування дозволить Вам працювати однією рукою, що значно спрощує процес різання, як і його компактні габарити і невелика вага. Купити цей інструмент зможе дозволити собі кожен, ціна цієї пилки порівняно невисока, враховуючи всі її особливості та переваги.