Новинка – камери для кабелю від ZEKAN

01 05
2012


Представляємо Вашій увазі новинку від компанії ZEKAN. Це камери для кабелю, які використовуються в більшості випадків як для встановлення кабелів у вже існуючих каналах, так і для перевірки, заміни або ремонту.

Однак це далеко не єдине їх застосування. Такі камери широко використовуються у таких сферах, як енергетика, міська інфраструктура та будівництво.

cws Якість камер на найвищому рівні за рахунок того, що вони виконані з поліетилену високої щільності (HDPE). Саме завдяки цьому камери від ZEKAN служитимуть понад 50 років. При цьому вони мають цілу низку переваг. <br /> <br /> По-перше, вони передбачають можливість встановлення армуючих елементів з метою підвищення механічного опору. </span></p> <p class=По-друге, монтаж досить простий. Дані камери для кабелю також дозволяють збирати колодязі різних розмірів завдяки тому, що складаються з окремих модулів. Ну і один з найбільш важливих факторів, це висока міцність матеріалів, що використовуються при виготовленні, які забезпечують довгі терміни служби.

Наявність та ціни дізнавайтесь у менеджерів ELEKTRIKA.ua.