Сміття стане воднем. Яскравий план Чернігівщини

23 07
2020


Чернігівщина має намір побудувати завод із перетворення відходів на газовий продукт із високим відсотком водню. З такою ініціативою до адміністрації області звернулася компанія ТММ, і обласний голова Андрій Прокопенко підтримав це починання.

За словами Прокопенка, зараз триває дослідження місцевості щодо вибору найкращої локації для розміщення підприємства. Реалізувати проект на високому рівні область має всі шанси, оскільки на її території є два величезні підземні сховища газу, а також система магістральних трубопроводів — по суті, все необхідне для зберігання та перекачування біопалива, яке отримуватимуть на новому підприємстві.

> В адміністрації сподіваються, що введення заводу в дію допоможе Чернігівщині звільнитися від «брудної» енергетики, отримати можливість експорту до країн ЄС водню, що видобувається на заводі, і, нарешті, кардинально вирішити проблему сміттєзвалищ, загальна маса відходів на яких перевалила за 7,5 млн. тонн.

Область в особі її голови вже звернулася до уряду України з пропозицією обрати її районом втілення престижного «зеленого» проекту. /71839_na-chernigovshchine-planiruyut-pererabatyvat-otkhody-v-vodorod" target="_blank">https://elektrovesti.net