Розподільний блок e.sn.pro від E.NEXT

03 01
2014


Під час монтажу пристроїв в електрощитах часто виникають проблеми у розгалуженні провідників великого перерізу. Вирішити їх професійно дозволяє гвинтовий розподільчий блок e.sn.pro виробництва компанії E.NEXT. jpg" border="0" alt="e.sn.pro.jpg" width="400" height="200" />

Розподільний блок e.sn.pro забезпечує розгалуження провідників перетином до 185 мм² на менші перерізи — Таким чином, головною перевагою гвинтового розподільчого блоку є створення упорядкованих систем розподілу в електрощитах при великій кількості провідників, що підключаються, а тим самим — серйозна економія часу та засобів для монтажу. Наявність прозорої лицьової панелі дозволяє здійснювати візуальний контроль комутації, панель забезпечує ступінь захисту IP 20 та оберігає від випадкових дотиків до струмоведучих частин. Перевагою блоку e.sn.pro є можливість кріплення пристроїв як на монтажну панель, так і на стандартну 35-мм DIN-рейку. Корпус блоку виконаний із поліаміду РА-66, який не підтримує горіння.

Недорогі лінійки цих пристроїв все ще залишаються дефіцитом на електротехнічному ринку України. Розподільні блоки Е.NEXT при гарантованій якості коштують у 2-3 рази дешевше за аналогічні пристрої, якими комплектують свої шафи такі виробники, як, наприклад, Hager або Spelsberg.