Нові нагрівальні кабелі DEVI: широкі можливості, особлива гарантія

07 02
2014


У вересні 2013 року на український ринок прийшли два нові продукти DEVI – двожильні нагрівальні кабелі DEVIflex для систем «Тепла підлога» та DEVIsafe для систем снігостоювання. Протягом низки місяців вони проходили «польові» випробування на об'єктах, розташованих у різних кліматичних зонах, та показали відмінні результати. Україна – серед перших країн, які отримали новий продукт.

Нові кабелі DEVI відрізняються покращеною конструкцією та матеріалом ізоляції. Під час їх розробки було враховано побажання фахівців із різних країн.

Можливості нових кабелів DEVIflex підходить для використання на практично будь-якому об'єкті (нова або ремонтована будівля) та з будь-якою конструкцією підлоги (бетон, дерево, ламінат). Кабель може використовуватись у поєднанні з панелями DEVIcell (для сухого монтажу під дерев'яне покриття) та без них. DEVIflex також застосовується для трасування труб. Крім того, його можна встановлювати при температурі до -5°C, а це означає, що з ним сезон монтажу стає довшим. Для спрощення процесу монтажу кабель DEVIflex і холодний кінець, що підводить, мають круглий переріз, завдяки чому кабель не викривляється і стає більш гнучким.

DEVIflex має цілісний алюмінієвий екран для надання покриттю додаткової надійності, окремого провідника заземлення та ізоляції XLPE. Холодний кінець кріпиться до кабелю за допомогою обтискних гільз та термоусадки. Більш тонкий холодний кінець, що підводить, має роздільні монолітні дроти з міді, які легко витягуються, що спрощує установку. Луджені мідні дроти заземлення покриті шаром вогнетривкої ізоляції. Вони добре видно, що дозволяє уникнути ризику встановлення нагрівального кабелю у трубі у стіні. Кожен кабель проходить суворе тестування, у тому числі тест на опір ізоляції при 11000 В. DEVIflex повністю відповідає жорстким нормам стандарту IEC 60800:2009 за міцністю кабелю.

Для зовнішнього застосування DEVI представляє також новий нагрівальний кабель для стаювання снігу та льоду на покрівлях та в жолобах – DEVIsafe. Це – спеціальний кабель із УФ-захистом для додаткової надійності. Кабель має зовнішню ізоляцію чорного кольору, що протистоїть руйнівному впливу сонячних променів, та розрахований на жорсткі умови експлуатації на покрівлях та жолобах.

Торгова марка DEVI настільки впевнена в якості та надійності нових кабелів, що надає на них унікальну 20-річну гарантію DEVIwarranty. И це не все. Восени 2013 року DEVI збільшив гарантію на електричні нагрівальні кабелі та мати з 10 до 20 років. Особливість нової гарантії DEVIwarranty полягає в тому, що вона поширюється не тільки на продукцію, але й на компенсацію вартості монтажу та матеріалу покриття підлоги. Звертаємо увагу: DEVIwarranty надається на установки, виконані авторизованим монтажником за наявності гарантійного сертифіката на обладнання з печаткою компанії-продавця.