У Києві пройшов семінар, присвячений програмній продукції АББ для проектування електрощитового обладнання.

09 07
2012


8 липня відбувся семінар для спеціалістів компаній-виробників, які спеціалізуються на виготовленні щитового обладнання. У рамках цієї зустрічі компанія АББ представила нове програмне забезпечення, а також свої пропозиції щодо розвитку в цій галузі.

Серед тих, хто взяв участь, були представники 15 компаній, які є партнерами АББ в Україні. Протягом двох днів їм представлялися найрізноманітніші новинки, а також проводились тренінги щодо використання програмної продукції, призначеної для проектування низьковольтних розподільчих приладів. Всі учасники отримали детальні консультації щодо застосування інноваційних рішень АББ під час створення низковольтного обладнання.

При цьому такий семінар дав можливість фахівцям поділитися власним досвідом у проектуванні щитового обладнання та використання продукції АББ. Також на порядку денному стояло питання щодо перспектив розвитку Українського ринку низьковольтних розподільчих приладів. Логічним завершенням семінару стало практичне заняття, на якому всі бажаючі могли проектувати та збирати розподільні прилади за допомогою програмного забезпечення АББ.

У результаті після невеликого опитування всі учасники зійшлися на думці про те, що подібні заходи є надзвичайно ефективними. Крім того, вони дають додаткову можливість поспілкуватися та поділитися досвідом з партнерами та колегами, а також докладніше дізнатися про їхні проблеми та дійти спільного вирішення та пріоритетів у питанні, що стосується щитового обладнання.

Особливо приємно, що у такому масштабному заході взяли участь і фахівці ELEKTRIKA.ua, т.к. наша компанія протягом тривалого часу є постійним партнером АББ. За рахунок того, що всі наші співробітники виявили винятковий інтерес до тем, які обговорювалися в рамках семінару, вони показали чудові результати на практичному занятті. Ось як висловився один із наших фахівців з приводу проведеної зустрічі: «Ми отримали неоціненний досвід і будемо раді застосувати його на практиці надалі.»