Ступінчасті свердла - ефективність та надійність від Bosch

09 07
2012


Компанія Bosch представляє чергову новинку – східчасті свердла з нержавіючої сталі. Вони стануть максимально ефективними при виконанні навіть найскладнішого завдання. Однією з основних переваг цих свердлів є матеріал, з якого вони виготовлені. Нержавіюча сталь стає все більш актуальною та затребуваною на сьогоднішній день.

Швейцарська точність для професіоналів

Ці східчасті свердла задовольнять запити навіть найвибагливіших професіоналів. За рахунок використання високошвидкісної сталі вдалося досягти найбільш тривалого терміну служби. Крім того, вони ідеально підійдуть для свердління навіть найтвердіших матеріалів і не вимагають охолодження навіть при нагріванні до 900 градусів. Крім того обов'язково варто відзначити такі якості, як висока швидкість свердління, можливість робити круглі отвори без задирок, а також зниження витрат та економію простору за рахунок компактності та зручного кейсу для зберігання. Дані свердла ідеально підходять для найрізноманітніших електроінструментів, таких як мережеві та бездротові інструменти, а також для свердлильних верстатів.

Висока якість

Висока ефективність роботи зі східчастими свердлами забезпечує високу якість від компанії Bosch. Насамперед це обумовлено хрестоподібно підточеною вершиною, завдяки якій забезпечується швидкість, точність та довговічність свердління. Лазерне маркування діаметрів полегшить роботу і допоможе вибрати потрібний розмір отвору, а радіальне та поперечне шліфування забезпечать гладкий отвір без задирок. Крім того, свердло оснащене спеціальним спіральним пазом, який спрощує виведення стружки і сприяє зниженню вібрації.

Отримайте найякісніший результат свердління з новими ступінчастими свердлами за найдоступнішою ціною.