У Німеччині плавуча СЕС на озері в кар'єрі перевершила всі очікування творців

17 07
2020


Рік роботи плавучої СЕС, встановленої на озері, що утворився в кар'єрі каменедробильного виробництва в Німеччині, приніс повний успіх: вкладення 1 млн євро почали окупатися, і, як повідомили німецькі енергетики, очікування від цього об'єкта навіть перевищені реальним результатом. > Річна вироблення нової СЕС становила 860 тис. кВт-год, що у 7,5% вище планових показників. Три чверті отриманої енергії було використано для живлення виробничої лінії заводу з виробництва гравію, зокрема важкого обладнання – конвеєрів та екскаваторів. Витрати підприємства на електрику завдяки введенню в дію СЕС знизилися на 10%.

Погодні умови року експлуатації, що минув, були найскладнішими: потужні вітри взимку, що спалив жар влітку. Але електростанція на кар'єрному озері чудово витримала ці випробування. Вітер, що дмухав зі швидкістю понад 100 км/год, лише трохи погнув навіс над інверторним блоком — його відразу відремонтували. А сонячні модулі вистояли у всіх колотнечах блискуче.

Керівництво кар'єрного заводу радіє своїм вкладенням у СЕС: вони позбавили підприємство багатьох проблем. Стало відомо, що кілька виробництв Німеччини, надихнувшись цим фактом, вже подали свої заявки на монтаж у себе таких самих СЕС.
-solnechnoy-elektrostantsii-na-karernom-ozere-v-germanii-ozhidaniya-po-vyrabotke-dazhe-prevysheny" target="_blank">https://elektrovesti.net